Panels Image Link (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: Value
gl: Valor

en: None
gl: Ningún

en: Image
gl: Imaxe

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Caption
gl: Lenda

en: Keyword
gl: Chave

en: Target
gl: Destino
