Panels Image Link (7.x-1.5) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Value
hr: Vrijednost

en: None
hr: Nema

en: Image
hr: Slika

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Panels
hr: Paneli
