Panels Image Link (7.x-1.5) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Value
hy: Արժեք

en: None
hy: Ոչ մի

en: Image
hy: Նկար

en: Filename
hy: ֆայլի անունը
