Panels Image Link (7.x-1.5) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: None
ka: არცერთი

en: Image
ka: სურათი

en: Filename
ka: ფაილის სახელი
