Panels Image Link (7.x-1.5) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Value
km: តម្លៃ

en: None
km: គ្មាន

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ
