Panels Image Link (7.x-1.5) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Value
ku: نرخ

en: None
ku: هیچ

en: Image
ku: وێنە

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە
