Panels Image Link (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Value
lv: Vērtība

en: None
lv: Nav

en: Image
lv: Attēls

en: Link Target
lv: Saites mērķis

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Caption
lv: Paraksts

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Target
lv: Mērķis
