Panels Image Link (7.x-1.5) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Value
fa: مقدار

en: None
fa: هیچ

en: Image
fa: تصویر

en: Filename
fa: نام فایل

en: Caption
fa: عنوان

en: Keyword
fa: کلید کلمه

en: Target
fa: مقصد
