Panels Image Link (7.x-1.5) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Value
ta: மதிப்பு

en: None
ta: இல்லை

en: Image
ta: படம்

en: Filename
ta: கோப்பு பெயர்

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: Keyword
ta: திறவுச்சொல்
