Panels Image Link (7.x-1.5) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Value
th: ค่า

en: None
th: ไม่มี

en: Keyword
th: คำค้นหา

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
