Panels Image Link (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Value
tr: Değer

en: None
tr: Hiçbiri

en: Image
tr: Resim

en: Link Target
tr: Bağlantı Hedefi

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Panels
tr: Paneller (Panels)

en: Caption
tr: Başlık

en: Keyword
tr: Anahtar kelime

en: Target
tr: Hedef
