Panels Image Link (7.x-1.5) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: None
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Caption
ug: تېما

en: Target
ug: ئوبيېكت
