Panels Image Link (7.x-1.6) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Value
ast: Valor

en: None
ast: Nengún

en: Image
ast: Imaxe

en: Filename
ast: Nome del ficheru
