Panels Image Link (7.x-1.6) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Value
be: Значэнне

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Image
be: Малюнак

en: Filename
be: Назва файла

en: Caption
be: Загаловак
