Panels Image Link (7.x-1.6) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Value
eu: Balioa

en: None
eu: Bat ere ez

en: Image
eu: Irudia

en: Link Target
eu: Esteka helburua

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Panels
eu: Panelak

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: Substitutions
eu: Ordezkapenak
