Panels Image Link (7.x-1.6) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Value
id: Nilai

en: None
id: Tiada

en: Image
id: Gambar

en: Link Target
id: Tujuan Tautan

en: Filename
id: Nama berkas

en: Caption
id: Keterangan

en: Keyword
id: Kata Kunci
