Panels Image Link (7.x-1.6) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Value
it: Valore

en: None
it: Nessuno

en: Image
it: Immagine

en: Link Target
it: Target del link

en: Filename
it: Nome file

en: Caption
it: Didascalia

en: Keyword
it: Parola chiave
