Panels Image Link (7.x-1.6) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Keyword
kn: ಮುಖ್ಯಪದ

en: Target
kn: ಗುರಿ
