Panels Image Link (7.x-1.6) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Value
mn: Утга

en: None
mn: Байхгүй

en: Image
mn: Зураг

en: Link Target
mn: Бай холбоос
