Panels Image Link (7.x-1.6) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Value
ms: Nilai

en: None
ms: Tiada

en: Image
ms: Imej

en: Filename
ms: Nama fail
