Panels Image Link (7.x-1.6) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Value
nl: Waarde

en: None
nl: Geen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Link Target
nl: Linkdoel

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: Target
nl: Doel

en: Substitutions
nl: Vervangingen

en: Image Style
nl: Afbeeldingsstijl
