Panels Image Link (7.x-1.6) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Value
ps: بيه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Image
ps: انځور

en: Caption
ps: نوم

en: Keyword
ps: آرويىونه

en: Target
ps: موخه
