Panels Image Link (7.x-1.6) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Value
ro: Valoare

en: None
ro: Nimic

en: Image
ro: Imagine

en: Link Target
ro: Țintă Legătură

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Caption
ro: Legendă

en: Keyword
ro: Cuvânt cheie

en: Target
ro: Ţintă
