Panels Image Link (7.x-1.6) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Value
sv: Värde

en: None
sv: Ingen

en: Image
sv: Bild

en: Link Target
sv: Mål för länk

en: Filename
sv: Filnamn

en: Caption
sv: Bildtext

en: Keyword
sv: Nyckelord

en: Target
sv: Mål

en: Substitutions
sv: Ersättningar
