Panels Image Link (7.x-1.6) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Value
uk: Значення

en: None
uk: Немає

en: Image
uk: Зображення

en: Link Target
uk: Ціль посилання

en: Filename
uk: Назва файла

en: Panels
uk: Панелі

en: Caption
uk: Підпис

en: Image Link
uk: Посилання на зображення

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Target
uk: Ціль

en: Not Set
uk: Не встановлено

en: Substitutions
uk: Підстановки

en: Image Style
uk: Стиль зображення
