Panels Image Link (7.x-1.6) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Value
az: Qiymət

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: Filename
az: Fayl adı

en: Caption
az: Başlıq

en: Keyword
az: Açar söz

en: Target
az: Hədəf
