Panels Image Link (7.x-1.6) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Value
cs: Hodnota

en: None
cs: Žádné

en: Image
cs: Obrázek

en: Link Target
cs: Cíl odkazu

en: Filename
cs: Název souboru

en: Caption
cs: Popisek

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: Target
cs: Cíl
