Panels Image Link (7.x-1.5) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Value
ja: 値

en: None
ja: なし

en: Image
ja: 画像

en: Link Target
ja: リンク先

en: Filename
ja: ファイル名

en: Panels
ja: パネル

en: Caption
ja: キャプション

en: Keyword
ja: キーワード

en: Target
ja: ターゲット

en: Not Set
ja: 設定がありません

en: Substitutions
ja: 置換

en: Image Style
ja: イメージスタイル
