Panels Image Link (7.x-1.6) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Value
jv: Biji

en: None
jv: Nihil

en: Image
jv: Gambar

en: Filename
jv: Jeneng File
