Panels Image Link (7.x-1.6) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Value
ur: قیمت

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Image
ur: تصویر

en: Filename
ur: فائل کا نام
