Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: File
ast: Ficheru

en: Link
ast: Enllaz

en: Text
ast: Testu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Text field
ast: Campu de testu
