Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: File
be: Файл

en: Link
be: Спасылка

en: Text
be: Тэкст

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Text field
be: Текставае поле
