Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: File
bg: Файл

en: Link
bg: Линк

en: Text
bg: Текст

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Upload file
bg: Качи файл

en: Text field
bg: Текстово поле
