Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Link URL
bo: URL དང་སྦྲེལ་བ

en: Text field
bo: ཡི་གེའི་གནས་ཁོངས

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: CSS Class
bo: CSSརིགས།

en: Administrative title
bo: དོ་དམ་གྱི་ཁ་བྱང

en: Custom: @title
bo: རང་བཟོ། @title

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
bo: ཁ་བྱང་འདི་གནས་ཁུལ་འདི་དོ་དམ་བྱེད་སྐབས་སུ་ངོས་འཛིན་བྱེད་པར་སྤྱོད་སྲིད། གལ་སྲིད་སྟོང་བར་བཞག་ཚེ་སྤྱིར་བཏང་གི་ཁ་བྱང་དེ་སྤྱོད་སྲིད།
