Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Text
bs: Tekst

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Text field
bs: Tekst polje

en: Style
bs: Stil
