Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Block Title
ca: Títol del bloc

en: File
ca: Fitxer

en: Link
ca: Enllaç

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Link URL
ca: URL de l'enllaç

en: Upload file
ca: Carrega el fitxer

en: Text field
ca: Camp de text

en: Style
ca: Estil

en: File description
ca: Descripció del fitxer

en: Administrative title
ca: Títol d'administració

en: The file description
ca: La descripció del fitxer
