Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: File
cs: Soubor

en: Link
cs: Odkaz

en: Custom
cs: Vlastní

en: Link URL
cs: URL odkazu

en: Upload file
cs: Nahrát soubor

en: Text field
cs: Textové pole

en: Style
cs: Styl

en: File description
cs: Popis souboru

en: CSS Class
cs: CSS třída

en: Administrative title
cs: Administrativní název

en: Custom: @title
cs: Vlastní: @title

en: The file description
cs: Popis souboru
