Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: File
cy: Ffeil

en: Link
cy: Dolen

en: Text
cy: Testun

en: Custom
cy: Addasu

en: Link URL
cy: Cysylltu URL

en: Text field
cy: Maes testun

en: Style
cy: Arddull

en: File description
cy: Disgrifiad ffeil
