Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Title
da: Titel

en: Block Title
da: Bloktitel

en: File
da: Fil

en: Text
da: Tekst

en: Custom
da: Tilpasset

en: Upload file
da: Upload fil

en: Text field
da: Tekstfelt

en: Style
da: Typografi

en: File description
da: Filbeskrivelse

en: CSS Class
da: CSS-klasse

en: Administrative title
da: Administrativ titel

en: Custom: @title
da: Brugerdefineret: @title

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
da: Denne titel bruges til administrativ identifikation af denne pane. Hvis den er tom bruges standardtitlen.
