Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: File
el: Αρχείο

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Text
el: Κείμενο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Link URL
el: URL συνδέσμου

en: Upload file
el: Αποστολή αρχείου

en: File Title
el: Τίτλος αρχείου

en: Text field
el: Πεδίο κειμένου

en: Style
el: Στυλ

en: File description
el: Περιγραφή αρχείου

en: Administrative title
el: Διαχειριστικός τίτλος

en: File Details
el: Λεπτομέρειες Αρχείου
