Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: File
eo: Dosiero

en: Link
eo: Ligilo

en: Text
eo: Teksto

en: Custom
eo: Propra

en: Text field
eo: Teksta kampo
