Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Block Title
et: Ploki pealkiri

en: File
et: Manus

en: Text
et: Tekst

en: Custom
et: Kohandatud

en: Link URL
et: Lingi URL

en: Upload file
et: Lae fail üles

en: Link Text
et: Lingi tekst

en: Text field
et: Tekstiväli

en: Style
et: Stiil

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri

en: Custom: @title
et: Erilahendus: @title

en: The file description
et: Faili kirjeldus
