Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Block Title
eu: Blokearen izenburua

en: File
eu: Fitxategi

en: Link
eu: Esteka

en: Text
eu: Testua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Link URL
eu: Esteka URLa

en: Text field
eu: Testu eremua

en: Style
eu: Estiloa

en: File description
eu: Fitxategiaren deskribapena
