Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: File
fi: Tiedosto

en: Link
fi: Linkki

en: Text
fi: Teksti

en: Custom
fi: Oma

en: Link URL
fi: Linkin osoite

en: Upload file
fi: Palvelimelle ladattava tiedosto

en: Text field
fi: Tekstikenttä

en: Style
fi: Tyyli

en: File description
fi: Tiedoston kuvaus

en: CSS Class
fi: CSS-luokka

en: Administrative title
fi: Ylläpidollinen otsikko

en: Custom: @title
fi: Kustomoitu: @title

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
fi: Otsikkoa käytetään ylläpidollisesti tunnistamaan tämä paneeli. Mikäli tyhjä, käytetään vakio-otsikkoa.

en: The file description
fi: Tiedoston kuvaus
