Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Block Title
fr: Titre du bloc

en: File
fr: Fichier

en: Link
fr: Lien

en: Text
fr: Texte

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Link URL
fr: Url du Lien

en: Upload file
fr: Transférer le fichier

en: Link Text
fr: Lier le texte

en: File Title
fr: Titre du fichier

en: Text field
fr: Champ texte

en: File description
fr: Description du fichier

en: CSS Class
fr: Classe CSS

en: Administrative title
fr: Titre pour l'administration

en: Custom: @title
fr: Personnalisé : @title

en: The file description
fr: La description du fichier
