Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: File
gl: Ficheiro

en: Link
gl: Ligazón

en: Text
gl: Texto

en: Custom
gl: Personalizado

en: Upload file
gl: Limpar os nomes dos ficheiros subidos

en: Text field
gl: Campo de texto

en: Style
gl: Estilo

en: File description
gl: Descripción do ficheiro

en: Administrative title
gl: Título administrativo
