Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Block Title
he: כותרת תיבה

en: File
he: קובץ

en: Link
he: קישור

en: Text
he: טקסט

en: Custom
he: מותאם

en: Link URL
he: כתובת הקישור (URL)

en: Text field
he: שדה טקסט

en: Style
he: סגנון

en: File description
he: תיאור קובץ
