Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Block Title
hu: Blokk címe

en: File
hu: Fájl

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Text
hu: Szöveg

en: Custom
hu: Egyéni

en: Link URL
hu: Hivatkozás webcím

en: Upload file
hu: Fájl feltöltése

en: Text field
hu: Szövegmező

en: Style
hu: Stílus

en: File description
hu: Fájlleírás

en: CSS Class
hu: CSS osztály

en: Administrative title
hu: Adminisztratív cím

en: Custom: @title
hu: Egyedi: @title

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
hu: A cím adminisztratív célból lesz használva a tábla azonosításához. Ha üres, akkor a rendes cím lesz használva.

en: The file description
hu: A fájl leírása
