Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Block Title
id: Judul Blok

en: Link
id: Tautan

en: Text
id: Teks

en: Custom
id: Tersuai

en: Link URL
id: Tautan URL

en: Text field
id: Bidang isian teks

en: Style
id: Gaya

en: Administrative title
id: Judul administrasi
