Panels Media (7.x-1.0-unstable1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: File
km: ឯកសារ

en: Link
km: តំណ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Text field
km: វាល​អត្ថបទ
